Hakkımızda

KURULAR Otomatik Kapı Sistemleri

Ilıman Otomatik Kapı Sistemleri olarak; tüm ekibimizle beraber Kurular Hayvancılık ve Otomatik Kapı Sistemleri firması bünyesine dahil olduğumuzu duyurmaktan onur duyarız. 01.11.2018 itibari ile faaliyetlerimize KURULAR OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ olarak devam edeceğiz. Siz değerli kamuoyuna duyurumuzdur.


Çözüm ortaklarımız, Dünyada ve Türkiye’de senelerdir, kalitesini test etmiş ve ispatlamış lider markalardır. Firmamız ürünlerinde en son teknolojiyi ve estetik anlayışı kullanmaktır. ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sertifikası ile tescillenmiş olup, tüm ürünlerimiz Avrupa CE Sertifikası' na sahiptir.

VİZYONUMUZ
Otomatik Kapı ve Kepenk Sistemleri’nde yeni teknolojilerle yeni çözümler üreten, müşteri memnuniyetini kalıcı kılan profesyonel kadrosu ile kurumsallaşmasını tamlamış lider bir şirket olmaktır.

MİSYONUMUZ
Müşterilerimizin beklenti ve gereksinimlerini de göz önüne alarak tüm üretim ve hizmet faaliyetlerimizdeki en önemli hedefimiz, istenilen kalitede ürünü,en uygun fiyatla,istenilen zamanda sunabilmek satış öncesi ve satış sonrası teknik destek ile müşteri memnuniyetimizin sürekliliğini sağlayarak sektörde tercih edilen ve akla gelen tek marka olmaktır.

DEĞERLERİMİZ
Attığımız her adımda bize yol gösterici olan bu değerlerin kalıcı olabilmesi için; çalışanlarımız ve müşterilerimiz ile bilgiyi paylaşır, sürekli olarak gelişmeyi teşvik ederiz. Evrensel, toplumsal ve kültürel değerlere saygı gösteririz. Yasalara, ulusal ve uluslararası mevzuata riayet etmek verdiğimiz sözlerin daima arkasında olmak koşulu ile ticari itibarımızın sürekliliğini sağlarız. Faaliyetlerimizi doğruluk,dürüstlük ve açıklık ilkeleri çerçevesinde çalışanlarımızın iş güvenliğini sağlayıp çevreye duyarlı olmak sureti ile gerçekleştiririz.